REKLAMA:

Galeria naszych milusińskich - 5-latki

edukacja
28.12.2011 r., godz. 06.10
Grupa 5-letnia w Miejskim Przedszkolu nr 6 w Zambrowie
Dziś trzeci z serii artykułów, w którym prezentujemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków – grupy pięciolatków.

Dziś w ramach naszego cyklu prezentujemy zdjęcia 5-latków ze wszystkich przedszkoli w Zambrowie.

W Miejskim Przedszkolu nr 1 Akademia Malucha w tym rok szkolnym funkcjonuje jedna grupa dzieci pięcioletnich. Wychowawczyniami są: Katarzyna Przeździecka – Reczko i Małgorzata Kunikowska.

- „W przedszkolu lubię się bawić. Będę kowbojką i będę jeździć na koniku. Śpiewania się nauczyłam o aniołkach.” - mówi Maja Rudnicka.

- „Rysować lubię samochody, będę policjantem i będę zatrzymywał auta.” - mówi Mikołaj Moczulski.

Również w Miejskim Przedszkolu nr 3 w tym roku funkcjonuje jedna grupa pięciolatków, licząca 22 dzieci. Wychowawczyniami tej grupy są panie: Jolanta Burok i Emilia Szcześniak.

W Miejskim Przedszkolu nr 4 Biedronki funkcjonują natomiast dwie grupy pięciolatków. Do pierwszej grupy uczęszcza 24 dzieci, a wychowawczynią jest Teresa Gołaszewska. Do drugiej grupy pod opieką pani Izabeli Kasza uczęszcza 27 dzieci.

- „Lubię się bawić samochodem. Jak będę duży to zostanę budowniczym, będę budował domy i malował je.” - powiedział Szymon Orzechowski.

- „Lubię robić szlaczki, bawić się z koleżankami w dom. Chciałabym pracować tak jak mama.” - powiedziała Lidia Rogaczewska.

W Miejskim Przedszkolu nr 6 w tym roku są aż trzy grupy pięciolatków. W pierwszej grupie pod okiem Edyty Giero i Małgorzaty Boguszewskiej uczy i bawi się 23 dzieci. Do drugiej grupy 5-latków uczęszcza 20 dzieci. Zajęcia w grupie prowadzi pani Bożena Saniewska. Trzecią grupę przedszkolaków stanowią dzieci w wieku od 5 do 6 lat. Zajęcia prowadzone są przez Barbarę Wyszomirską, Jolantę Godlewską oraz nauczyciela wspomagającego - Dorotę Krajewską.

- „Lubię muzykę i lubię dużo się bawić.” - powiedział Maksymilian Grabowski.

- „Lubię kolorować, lubię bawić się samochodami strażakami. Chciałbym być strażakiem.” - mówi Bartosz Frącki.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć dołączoną do artykułu. Poniżej linki do artykułów ze zdjęciami 3- i 4-latków, a już jutro – galeria 6-latków.


ŁL


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: