REKLAMA:

Galeria naszych milusińskich - 4-latki

edukacja
27.12.2011 r., godz. 06.10
Grupa 4-latków w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Zambrowie
Dziś drugi z serii artykułów, w którym prezentujemy galerię zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem grupy czterolatków z Zambrowa.

Dziś w ramach naszego cyklu prezentujemy zdjęcia 4-latków. Jutro i pojutrze: 5-latków i 6-latków.

W Miejskim Przedszkolu nr 1 Akademia Malucha w tym rok szkolnym funkcjonuje jedna grupa dzieci czteroletnich. Uczęszcza do niej 27 maluchów. Wychowawczyniami grupy są panie: Krystyna Kulesza, Iwona Czartoryska i Grażyna Bukowska

- „Lubię śpiewać piosenkę Cztery Latka Mam, będę kolędy śpiewać.” - mówi Maciek Tymiński.

- „Będę pracować w przedszkolu jak pani Krysia. Nauczyłam się orkiestry deszczowej.” - powiedziała nam Julia Moczydłowska.

W Miejskim Przedszkolu nr 3 w tym roku funkcjonuje jedna grupa dzieci 4-letnich, do której uczęszcza 24 dzieci. Wychowawczyniami grupy są panie: Magdalena Jasinowska i Iwona Szymańska.

W Miejskim Przedszkolu nr 4 Biedronki funkcjonują dwie grupy dzieci czteroletnich. W grupie, w której wychowawczyniami są panie Bogumiła Grabowska i Bogumiła Szymańska, zapisanych jest 38 dzieci, a w grupie pani Joanny Choromańskiej - 28 dzieci.

- „Lubię malować, śpiewać, lubię bawić się klockami, buduje samochody. Chce zostać weterynarzem, lubię zwierzęta, mam chomika nazywa się Maja.” - powiedziała nam Zuzanna Dolubiewska.

- „Lubię malować farbami słońce i tęczę. Chce zostać strażakiem. Lubię przedszkole za to, że jest dużo klocków.” - powiedział nam Bartek Tymiński.

W Miejskim Przedszkolu nr 6 również funkcjonują dwie grupy czterolatków. W grupie pani Bożeny Saniewskiej zapisanych jest 20 milusińskich, a w grupie pani Barbara Groszfeld – 21.

- „Lubię bawić się klockami. Chcę być Spiderman’em, będę skakał, chodził po ścianach.” - powiedział nam Emil Grodzki.

- „Ja bym chciał zostać w przyszłości bohaterem i chcę uratować wszystkich.” - powiedziała nam Nikola Sorawska.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć dołączoną do artykułu. W kolejnych dniach – następne grupy przedszkolaków z Zambrowa.


ŁL


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: