REKLAMA:

Listonosz z wizytą w MP3

edukacja
28.10.2011 r., godz. 06.15
Pani listonoszka z wizytą w MP3
Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Zambrowie miały niecodziennego gościa. Z wizytą do dzieci przybyła pani listonosz.

Dużą niespodzianką dla przedszkolaków z „Trójki” było przybycie do przedszkola pani listonosz. Wizyta rozpoczęła się od dostarczenia wszystkim dzieciom paczki z niespodzianką.

Pani Justyna Gronostajska opisała dzieciom swój galowy mundur. Wyjaśniła, skąd wziął się znaczek trąbki na czapce oraz krótko scharakteryzowała jego znaczenie i pochodzenie.

Następnie ustawiła się długa kolejka do przymiarki tej niezwykłej czapki. Pani listonosz pokazała też swoją torbę i opowiedziała dlaczego jest taka duża i co w niej nosi. Przedszkolaki mogły obejrzeć jeszcze inne przedmioty, pomocne w trudnej pracy listonosza. Maluch mogły dowiedzieć się, jakie jeszcze inne usługi świadczy Poczta Polska.

Na zakończenie spotkania dzieci brały udział w wielkim otwieraniu paczki, którą dostały. Okazało się, że znajdował się tam słodki poczęstunek. Za wspaniałą opowieść o swojej pracy dzieci podziękowały upominkiem.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: