REKLAMA:

Nagrodzono najpiękniejszy bukiet jesieni

kultura
27.10.2011 r., godz. 06.15
Najpiękniejsze bukiety dary jesieni w MOK
Rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy bukiet jesieni. Nagrody powędrowały do Szkoły Podstawowej nr 3 i 4.

W minioną środę (26. października) w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się konkursu na na Najpiękniejszy Bukiet Dary Jesieni. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych.

Udział w nim wzięło 6 drużyn: trzy ze Szkoły Podstawowej nr 4 i trzy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Zambrowie. W skład każdej drużyny wchodziło od 2 do 3 osób.

W ramach konkurs uczniowie w ciągu dwóch godzin musieli własnoręcznie wykonać jesienne bukiety. Wszystko tylko ze składników naturalnych. W trakcie rywalizacji dało się zauważyć, że każda z grup już wcześniej miała przygotowaną koncepcję wykonania ozdoby. Dlatego też na godzinę przed końcem regulaminowego czasu wszystkie kompozycje były już gotowe.

- "Ozdoby do bukietu zbieraliśmy już latem. Mieliśmy już wtedy przemyślany wygląd bukietu. Do ozdobienia go używamy liści, mchu, owoców dzikich róż, kory" - powiedziały nam Adriana i Monika z zambrowskiej "Trójki".

Każdy jesienny bukiet jest prawdziwym dziełem sztuki. Prace oceniane były przez trzyosobowe jury: Renatę Saniewską, Sylwię Korpalską oraz Włodzimierza Dąbkowskiego. Trzeba przyznać, że komisja miała ciężki orzech do zgryzania.

Po naradzie przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Komisja konkursowa postanowiła przyznać I miejsce zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 4 w składzie: Karolina Łatka, Klaudia Chrupek oraz Natalia Łaska. Drugie miejsce także przypadło w udziale drużynie z "Czwórki" w składzie: Sylwia Świerdzewska, Izabela Wojsz, Aleksandra Komorowska. Trzecie miejsce powędrowało do uczniów SP3: Natalii Pawlaczyk i Heleny Dłużniewskiej.

Zwycięzcy konkursu nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami oraz książkami ufundowanymi przez Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Martę Konopka.

ŁL


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: