REKLAMA:

Otwarcie czytelni internetowej

edukacja
19.11.2003 r., godz. 06.35
Podsekretarz Stanu Wojciech Szewko otworzył czytelnię internetową w Zambrowie /Fot. GZAW
Wczoraj (wtorek) około godziny 11.00 do Zambrowa przyjechał Podsekretarz Stanu Wojciech Szewko z Ministerstwa Nauki i Informatyzacji, aby dokonać oficjalnego otwarcia czytelni internetowej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zambrowie.
Czytelnię, składającą się z 3 stanowisk komputerowych otwarto dzięki programowi Ikonka, realizowanego pod patronatem Ministerstwa Nauki i Informatyzacji. Komputery i Internet dostępne będą bezpłatnie dla wszystkich mieszkańców Zambrowa.
W oficjalnym otwarciu czytelni internetowej w Zambrowie uczestniczyli: Burmistrz Miasta Kazimierz Dąbrowski, Przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Korzeniowski, Sekretarz Miasta Anna Wiśniewska, Dyrektor MOK Marta Konopka i pracownicy biblioteki oraz uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 1. Obecni byli również: przedstawiciel Zambrowskiego Portalu i właściciel firmy komputerowej z Zambrowa, która zajmować się będzie serwisem komputerów w czytelni.
Przypomnijmy, że w ramach programu Ikonka Podsekretarz Stanu Wojciech Szewko otworzył w zeszłym tygodniu 4 czytelnie internetowe w woj. podlaskim - w Sokółce, Wasilkowie, Sokołach i Szepietowie. Wczoraj natomiast miało miejsce otwarcie kolejnych 4 punktów: w Zambrowie, Osowcu, Dąbrowie Białostockiej i Wysokiem Mazowieckiem.
GZAW


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: