REKLAMA:

Setny występ Teatru Form Różnych

kultura
17.11.2003 r., godz. 07.25
Setny występ Teatru Form Różnych /Fot. GZAW
W minioną sobotę Teatr Form Różnych w Zambrowa wystąpił już po raz setny. Jubileuszowy występ odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury, o godzinie 18.00.
Teatr występuje od 1999 roku, założycielem grupy aktorów-amatorów jest pan Janusz Kulesza. Obecnie reżyserem jest Pani Elżbieta Bagińska. Teatr Form Różnych wystąpił w ciągu czterech lat swojego istnienie dokładnie 100 razy. Zawsze bierze udział w uroczystościach miejskich.

W sumie teatr prezentował się w 25 miastach, wystawiając 17 różnych przedstawień. Na jubileuszowy - setny występ, aktorzy z TFR przygotowali najciekawsze fragmenty ze wszystkich przedstawień, wystawianych od początku istnienia grupy teatralnej.
Na sobotnią uroczystość Teatru Form Różnych przybyli zaproszeni goście, m.in. Burmistrz Miasta Kazimierz Dąbrowski, Starosta Zambrowski Stanisław Krajewski, Wójt Gmin Zambrów Kazimierz Dmochowski oraz inni przyjaciele zambrowskiej grupy teatralnej.
Gratulujemy artystom tworzącym Teatr Form Różnych pomysłowości, zaangażowania i profesjonalnego podejścia oraz życzymy udanych kolejnych stu przedstawień.
GZAW


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: