REKLAMA:

Galeria naszych „milusińskich” – 5-latki

edukacja
03.11.2010 r., godz. 06.40
Dziś trzeci z serii artykułów, w którym prezentujemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków – grupy pięciolatków.

Dziś w ramach naszego cyklu prezentujemy zdjęcia 5-latków. W następnym tygodniu opublikujemy 6-latków oraz zerówki.

W Miejskim Przedszkolu nr 1 Akademia Malucha w tym rok szkolnym funkcjonuje jedna grupa dzieci pięcioletnich oraz jedna grupa łączona dzieci pięcio- i sześcioletnich. Wychowawczyniami dwudziestopięcioosobowej grupy 5-latków są: Małgorzata Wulczyńska i Dorota Kapica, a grupy łączonej: Iwona Czartoryska i Katarzyna Przeździecka. Na zdjęciu prezentujemy wszystkich pięciolatków z MP1.

W Miejskim Przedszkolu nr 3 w tym roku funkcjonuje jedna grupa pięciolatków. Wychowawczynią tej grupy jest pani Wanda Łaska.

- "Lubię bawić się lalkami. Moja ulubiona lalka nazywa się Zuzia" - powiedziała nam Dorotka Cierpisz, która ma 5 lat - "W przedszkolu nauczyłam się piosenki Wesołe Przedszkole" - dodaje dziewczynka.

W Miejskim Przedszkolu nr 4 Biedronki funkcjonują natomiast dwie grupy pięciolatków. W obu zapisane jest po 30 dzieci.

Natomiast w Miejskim Przedszkolu nr 6 w tym roku jest aż 3 grupy pięciolatków. W każdej uczy się i bawi 22 dzieci. Wychowawczynią grupy nr 6 jest Justyna Marcak, wychowawczynią grupy nr 7 Urszula Kossakowska, a grupy ósmej - Wioletta Święcka.

- "Chciałbym zostać strażakiem, żeby gasić pożary" - powiedział nam Bartek Frąchel

- "Lubię bawić się w chowanego." – powiedziała nam Amelia Wiercińska - "W przedszkolu nauczyłam się piosenki o znakach drogowych" - dodaje dziewczynka.

- "Ja chcę zostać kowbojem" – mówi natomiast Mateusz Wróblewski z gr. pięciolatków.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć dołączoną do artykułu. Poniżej linki do artykułów ze zdjęciami 3- i 4-latków.

ŁL, RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: