REKLAMA:

Galeria naszych „milusińskich” – 4-latki

edukacja
27.10.2010 r., godz. 06.40
Dziś drugi z serii artykułów, w którym prezentujemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków – grupy czterolatków.

Dziś w ramach naszego cyklu prezentujemy zdjęcia 4-latków. W kolejnych tygodniach opublikujemy: 5-latków, a następnie 6-latków oraz zerówki.

W Miejskim Przedszkolu nr 1 Akademia Malucha w tym rok szkolnym funkcjonuje jedna grupa dzieci czteroletnich. Uczęszcza do niej 25 maluchów. Wychowawczyniami grupy są panie: Małgorzaja Kunikowska i Barbara Śliwińska.

W Miejskim Przedszkolu nr 3 w tym roku funkcjonują grupy dzieci „3 i 4 letnich” oraz „4 i 5 letnich”. Część czterolatków, z grupy 3-4 prezentowaliśmy w tamtym tygodniu, dziś publikujemy zdjęcie grupy 4-5, do której uczęszcza 25 dzieci. Wychowawczyniami grupy są panie: Jolanta Burak i Barbara Bukowska.

- „W przedszkolu lubię się bawić i rysować księżniczki.” - powiedziała nam Ania Zajkowska z grupy 4-5-latków. -"Jak dorosnę chciałabym robić to co moja siostra, opiekować się dziećmi.” – dodaje Ania.

- „Chciałbym być kierowcą samochodu. Lubię bawić się samochodami i klockami”. – mówi Dawid Kobielski.

W Miejskim Przedszkolu nr 4 Biedronki funkcjonują dwie grupy dzieci czteroletnich. W grupie, w której wychowawczyniami są panie: Bogumiła Szymańska i Elżbieta Zalewska, zapisanych jest 30 dzieci, a w grupie panie Ewy Chankowskiej – 26 dzieci.

- „Najbardziej lubię bawić się wozem strażackim w dużą remizę. Jak będę duży chciałbym zostać strażakiem.” - powiedział nam Gabryś Choroba z grupy 4-latków.

- „Lubię bawić się pomarańczowym konikiem, nazywa się Różyczka" – mówi Natalia Anna Wierzbowska z 4-latków – „W przedszkolu dzieci lubią śpiewać i oglądać bajki.”

- „Lubię bawić się Tirami, chciałbym zostać kierowcą i jeździć na koniec świata. Lubię bardzo zajęcia w naszym przedszkolu” - powiedział Szymon Kropiewnicki.

W Miejskim Przedszkolu nr 6 również funkcjonują dwie grupy czterolatków. W grupie pań: Bożeny Saniewskiej i Katarzyny Pomazańskiej zapisanych jest 29 milusińskich, a w grupie pań: Edyty Giero i Małgorzaty Boguszewskiej – 27.

- „W przedszkolu lubię jeść i bawić się w niedźwiedzia” - powiedziała nam Nikola Żuraska z czterolatków.

- „A ja lubię układać budowle i puzzle” - powiedział Olaf Karwowski.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć dołączoną do artykułu. W kolejnych tygodniach – następne grupy przedszkolaków z Zambrowa.

ŁL, GZ


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: