REKLAMA:

Zróbcie nam żłobek!

samorząd
28.03.2008 r., godz. 07.05
Sesja Rady Miasta w dn. 25.03.2008 r.
Podczas, ostatniej sesji Rady Miasta, która odbyła się we wtorek 25 marca, radni usłyszeli propozycję utworzenia grupy żłobkowej w Miejskim Przedszkolu nr 6.

- „Wbrew powszechnie panującej opinii, nie uważamy, że Zambrów jest miastem emerytów i rencistów” – tak swój wniosek zaczęli młodzi rodzice mieszkający w naszym mieście. Jak się okazuje, młodzi ludzie coraz częściej zauważają szanse godnego życia tu, gdzie się wychowali. Wiele młodych osób postanawia zostać w Zambrowie, choć wiedzą, że wiąże się to z ciężką pracą i zapewnieniem opieki nad dzieckiem.

- „Nie każdego jednak stać na instytucje zwaną -babcia-” - napisali do Burmistrza rodzice.

To właśnie główny powód jakim 18 młodych rodzin argumentuje prośbę stworzenia żłobkowej grupy w przedszkolu. Jako lokalizację „żłobka” wskazali Miejskie Przedszkole nr 6, ponieważ jest położone w centrum miasta.

Czy władze miasta przychylą się do prośby rodziców? W czasie wtorkowej sesji Rady Miasta burmistrz poparł tą inicjatywę. Jeśli wszystko ułoży się po myśli rodziców, nowa grupa żłobkowa w Zambrowie może ruszyć już we wrześniu br.
Daniel Miedzik


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: