REKLAMA:

Raport policyjny z 15 i 16 marca.

policja
17.03.2003 r., godz. 00.00
W ciągu minionego weekendu, na terenie województwa podlaskiego:
:: zatrzymano 51 osób, w tym 10 nietrzeźwych kierujących pojazdami
:: policjanci przeprowadzili 447 interwencji
:: na drogach województwa doszło do 2 wypadków, w którym 4 osoby zostały ranne
:: policji zgłoszono: 6 rozbojów, 24 kradzieże i 30 włamań.
Przykładowe zdarzenia:
:: Białostoccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. W sobotę przed północą w Ogrodniczkach w gminie Supraśl 22-letni mieszkaniec tej miejscowości kierując oplem vectrą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. W wyniku uderzenia auto obróciło się i zjechało na lewy pas jezdni. W wypadku ucierpieli dwaj 23-letni pasażerowie oraz ich 24-letni kolega, którzy z licznymi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Pijanemu kierowcy nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
:: W niedzielę w Białymstoku około godziny 14 doszło do zakłócenia porządku publicznego podczas legalnie odbywającej się manifestacji. Na miejscu interweniowali policjanci. Zatrzymano i przewieziono do I białostockiego komisariatu 17 uczestników zajścia w wieku od 15 do 25 lat. Aktualnie wszyscy zostali zwolnieni a wśród nich 7 nieletnich których przekazano pod baczniejszą opiekę rodziców.
nadkom. Andrzej Baranowski


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: