REKLAMA:

Kiedy przyjdzie wiosna?

pogoda
19.03.2003 r., godz. 00.00
Już za dwa dni rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. Lecz jak do tej pory pogoda za oknem bardziej przypomina zimę. Mróz, z wyjątkiem kilku ostatnich dni, trzymał w tym roku wyjątkowo długo i nic nie wskazuje na to że w piątek, przywita nas prawdziwa wiosna.
Dziś prezentujemy prognozę pogody na najbliższe dni:
W środę temperatury w dzień nie przekroczą 5 st. C, natomiast w nocy temperatura może spaść do -5 kresek. W czwartek w okolicach zera, natomiast w nocy z czwartku na piątek spodziewać się można aż -10 st. C. W piątek - pierwszy dzień wiosny - termometry wskażą -3 stopnie, natomiast w czasie weekendu w nocy temperatury od -9 do -3, a w dzień: 1 stopień powyżej zera w sobotę, i prawdopodobnie lekki wzrost temperatury do +7 stopni w niedzielę.
Jedynie w czwartek zachmurzenie całkowite, możliwe przelotne opady deszczy, w pozostałe dni bez opadów i z przejaśnieniami. Wiatr dość silny południowo-zachodni, słabszy w sobotę.
Zambrow.org


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: