REKLAMA:

Pożar domu w Konopkach [foto+video]

straż
14.04.2018 r., godz. 12.15
Pożar domu w miejscowości Konopki-Jałbrzyków Stok, 14.04.2018 r.
Do pożaru domu jednorodzinnego doszło dzisiaj w miejscowości Konopki-Jałbrzyków Stok. W akcji gaśniczej udział wzięło sześć jednostek straży pożarnej. Na szczęście nie ma ofiar.

Zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Konopki-Jałbrzyków Stok (gm. Zambrów) dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Zambrowie odebrał dzisiaj, 14 kwietnia o godzinie 10:10.

Na miejscu okazało się, że ogień zajął najwyższe piętro 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Paliła się więźba dachowa w pomieszczeniu użytkowym na poddaszu. Do akcji gaśniczej przystąpiły 3 zastępy straży pożarnej z jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP z Zambrowa i zastępy strażaków ochotników z Ład Borowych, Wiśniewa i Zbrzeźnicy.

Na szczęście w czasie zdarzenia dwie osoby zamieszkujące ten budynek były poza domem i nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Straty finansowe zaś nie zostały jeszcze oszacowane.

Na miejscu wciąż trwają prace rozbiórkowe dachu i dogaszanie.

Krótki film z akcji gaśniczej:Film nadesłany przez pana Jacka:RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: