REKLAMA:

Napad na bank w Zambrowie [foto] - AKTUALIZACJA

policja
13.04.2018 r., godz. 11.00
Dwóch zamaskowanych mężczyzn napadło na bank w Zambrowie. Nieznani sprawcy próbowali wymusić wydanie pieniędzy, grożąc pracownikom banku bronią.

Do napadu na bank w Zambrowie doszło dziś tuż po godzinie 10:00. Celem złodziei był Bank Spółdzielczy przy alei Wojska Polskiego 27.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, dwóch zamaskowanych mężczyzn wtargnęło do budynku banku i grożąc bronią usiłowali wymusić na pracownikach placówki wydanie pieniędzy. Na szczęście podczas napadu broń nie została użyta. W zdarzeniu nikt nie został ranny i nie było potrzeby wzywania służb medycznych. Na ten moment nie są jeszcze znane straty finansowe.

- "Policjanci podjęli czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i sprawców zdarzenia." - poinformowała nas oficer prasowy KPP w Zambrowie mł. asp. Agnieszka Predko.

AKTUALIZACJA Z GODZ. 13:20:

Oficer prasowy KPP w Zambrowie mł. asp. Agnieszka Predko potwierdza doniesienia o dwóch zamaskowanych mężczyznach, którzy wtargnęli na teren Banku Spółdzielczego przy alei Wojska Polskiego 27 w Zambrowie.

Złodzieje mieli na sobie kominiarki i grozili przedmiotem przypominającym broń. Choć podczas napadu świadkowie słyszeli huk, nie ustalono, czy był to wystrzał z broni palnej. Po zajściu mężczyźni oddalili się w nieznanym kierunku.

Funkcjonariusze zambrowskiej policji zabezpieczyli nagrania monitoringu.

Jeżeli byłeś świadkiem dzisiejszego napadu, widziałeś podejrzanie zachowujące się osoby w okolicach banku przy alei Wojska Polskiego 27 w Zambrowie około godz. 10:00 i możesz pomóc w ustaleniu sprawców, skontaktuj się telefonicznie z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie, pod nr tel. (086) 474 19 00, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub komórkowym 112.

AKTUALIZACJA Z GODZ. 20:52:

Jak udało nam się dowiedzieć, sprawcy napadu nie osiągnęli celu i uciekli bez pieniędzy.


RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: