REKLAMA:

Śmiertelny wypadek nieopodal Osowca. Droga całkowicie zablokowana [foto] - aktualizacja

policja
12.04.2018 r., godz. 12.10
Śmiertelny wypadek nieopodal Osowca
Jedna osoba nie żyje wskutek wypadku, do jakiego doszło przed godziną na drodze krajowej nr 63 Zambrów-Czyżew. Droga jest całkowicie zablokowana. Ciągnik rolniczy przewrócił się na środku jezdni przed Osowcem (jadąc od strony Zambrowa).

Przed godziną w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach ciągnik rolniczy przewrócił się na drodze krajowej nr 63 (relacji Zambrów-Długobórz) przed Osowcem jadąc od strony Zambrowa. Wskutek zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 63-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

Objazdy dla samochodów osobowych organizowane są przez Andrzejewo, samochody ciężarowe muszą oczekiwać na udrożnienie trasy.

O wszelkich zmianach na drodze i okolicznościach wypadku będziemy informowali na na bieżąco na łamach naszego portalu.

AKTUALIZACJA Z GODZ. 12.40:
Pojazdy osobowe jadące od strony Czyżewa kierowane są do Andrzejewa, natomiast pojazdy ciężarowe są kierowane od Zambrowa na Wysokie Mazowieckie DK 66 do Brańska, następnie DW 681 do m. Ciechanowiec i DW 694 do m.Nur

AKTUALIZACJA Z GODZ. 15.25:
Droga krajowa nr 63 jest już przejezdna. Ruch odbywa się na bieżąco.

AKTUALIZACJA Z 13.04.2018, GODZ. 13:20:
Jak poinformowała nas oficer prasowy KPP w Zambrowie mł. asp. Agnieszka Predko, traktor z nieustalonych przyczyn jadąc drogą krajową nr 63 zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas ruchu. Według świadka zdarzenia, kierowca nagle zaczął odbijać kierownicą w drugą stronę. Pojazd zaczął jechać zygzakiem. Kierowca stracił panowanie nad traktorem i ten przewrócił się na jezdnię przygniatając 63-latka.


RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: