REKLAMA:

Wernisaż malarstwa Wandy Kruszewskiej [foto]

kultura
11.04.2018 r., godz. 21.30
Wernisaż malarstwa Wandy Kruszewskiej, 11.04.2018 r.
Wernisaż wystawy malarstwa Wandy Kruszewskiej odbył się dzisiaj w Galerii Sztuki "Labirynt" Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie. Na ekspozycji obejrzeć można głównie obrazy olejne przedstawiające kwiaty i pejzaże.

- „Cudownie, że są ludzie z pasją i tę pasję potrafią pokazać. Tworzą dla nas, a my możemy podziwiać te cuda, które powstają” – mówiła dzisiaj Marta Konopka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie, podczas otwarcia wystawy malarstwa mieszkanki naszego miasta Wandy Kruszewskiej.

Pani Wanda zawsze lubiła malować, jednak dopiero w 2003 roku zaczęła się tym zajmować na poważnie. Swoje pierwsze kroki stawiała piętnaście lat temu, poznając kunszt malarstwa podczas warsztatów w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie. Otwarta dzisiaj wystawa jest piętnastą w galerii MOK w Zambrowie, na której można podziwiać prace mieszkanki Zambrowa, w tym piątą indywidualną.

Ulubionym motywem twórczości Wandy Kruszewskiej są kwiaty i pejzaże, stąd na większości jej obrazów prezentowanych w galerii „Labirynt” można zobaczyć kompozycje kwiatowe oraz piękne widoki. Przewaga prac wykonana jest techniką olejną, z wyjątkiem obrazów o tematyce sakralnej, które zostały namalowane akrylami.

Wystawę można oglądać do 4 maja w Galerii Sztuki „Labirynt” Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego 2.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: