REKLAMA:

Próba włamania do remizy OSP w Starym Laskowcu [foto]

policja
13.03.2018 r., godz. 13.25
Próba włamania do remizy OSP w Starym Laskowcu
W nocy z 10 na 11 marca prawdopodobnie doszło do próby włamania do garażu Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Laskowcu.

W nocy z 10 na 11 marca ktoś prawdopodobnie próbował włamać się do remizy OSP w Starym Laskowcu. Świadczą o tym ślady, pozostawione na dwóch bramach garażowych. W miejscu łączenia skrzydeł drzwi widać bowiem rysy i wgniecenia, prawdopodobnie pozostawione po użyciu przedmiotu typu łom.

O sprawie poinformował nas Komendant Gminny OSP w Zambrowie Krzysztof Koliński, który jako pierwszy zauważył ślady po przypuszczalnej próbie włamania. Jak relacjonuje, jego uwagę przykuły odgięte drzwi jednego z boksów garażowych. Na szczęście włamywaczom nie udało się dostać do środka remizy.

O zaistniałej sytuacji powiadomiona została zambrowska policja. Przybyli na miejsce funkcjonariusze sklasyfikowali zdarzenia jako uszkodzenie mienia.

Warto dodać, że w ostatnim czasie jednostki OSP z całej Polski borykają się z problemem, jakim jest plaga kradzieży. Dlatego OSP w Starym Laskowcu ostrzega inne jednostki z terenu powiatu zambrowskiego, aby zwróciły uwagę na zabezpieczenie remiz przed złodziejami.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: