REKLAMA:

Dzień Kobiet oczami dzieci [video]

edukacja
13.03.2018 r., godz. 08.00
Sześciolatki z Biedronek chętnie rozmawiały z nami o kobietach i ich święcie. Opowiadały przed kamerą o tym, jak można spędzić Dzień Kobiet oraz o różnicach między płcią piękną a mężczyznami.

Międzynarodowy Dzień Kobiet w naszym mieście trwał w tym roku nieco dłużej. Świętowanie rozpoczęło się w czwartek, kiedy to organizowane były uroczyste akademie w szkołach, a także spotkania w różnych stowarzyszeniach i instytucjach. W sobotę zaś na deskach Centrum Kultury dla płci pięknej wystąpił zespół Feel, a w niedzielę nasze drogie Panie bawiły się podczas „Koncertu dla Ewy”.

Po co świętowany jest ten dzień i czym różnią się kobiety od mężczyzn – zapytaliśmy dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 4, z grup umiejscowionych w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie. Przedszkolaki chętnie opowiedziały nam przed kamerą, jak obchodziły Dzień Kobiet w swoich grupach i domach, a także wyznały, co panie i dziewczyny robią najlepiej.

Nam po obejrzeniu filmu nasuwa się jeden wniosek: świat bez sprzątających i gotujących kobiet „byłby łysy”…


RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: