REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
14.02.2018 r., godz. 17.35
Bezpłatny trening dla par, sparing Olimpii Zambrów, wystawa malarska, mecz futsalu - te i inne wydarzenia czekają na mieszkańców naszego miasta i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


16 lutego (piątek)
Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza na wernisaż wystawy zambrowianina Włodzimierza Dąbkowskiego. Prace plastyka Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie będzie można obejrzeć w Galerii Pod Arkadami na Starym Rynku w Łomży. Początek o godz. 18:00.

***


18 lutego (niedziela)
Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Początek o godz. 17:30 w Zespole Szkół Nr 1 im. Stefana "Grota" Roweckiego w Zambrowie. Widowisko dostępne za okazaniem zaproszenia.

WYDARZENIA SPORTOWE


14 lutego (środa)
Walentynki na sportowo organizowane przez Zambrowski Klub Karate Kyokushin. Na pary zainteresowane wzięciem udziału w zajęciach czeka wiele atrakcyjnych ćwiczeń. Zajęcia przeprowadzone zostaną w sali ASWiF w Zambrowie przy ul. Legionowej 9. Początek o godz. 19:30. Obowiązuje strój sportowy.

***


17 lutego (sobota)
Kolejny sparing trzecioligowej Olimpii Zambrów. Tym razem przeciwnikiem biało-niebieskich będzie czwartoligowy Ruch Wysokie Mazowieckie. Początek o godz. 12:00 na boisku bocznym ZKS „Olimpia”. Wstęp wolny!

***


17 lutego (sobota)
Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2008 i młodszych o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów. W zawodach rywalizować będzie dziesięć drużyn, a wśród nich gospodarze - Olimpia Zambrów. Zachęcamy do kibicowania młodych piłkarzy z naszego miasta. Początek o godz. 9:00 w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie. Wstęp wolny.

***


18 lutego (niedziela) 
10. kolejka II Polskiej Ligi Futsalowej (Grupa Podlaska). Zambrowska drużyna FC Zambrów podejmie u siebie zespół Urząd Miejski Krynki. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 18:30 w hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie. 

POZOSTAŁE WYDARZENIA


17 lutego (sobota)
Rusza czwarta edycja Randek małżeńskich. Zainteresowane wspólnym spędzeniem czasu pary małżeńskie zapraszamy do Centrum Kultury w Zambrowie. Początek o godz. 17:00. Szczegóły >>>TUTAJ<<<

***


22 i 23 lutego (czwartek - piątek)
Naukobus pojawi się w Szkole Podstawowej w Kołakach Kościelnych. 20 mobilnych stacji badawczych i 3 edukatorów z mnóstwem zagadek naukowych w zanadrzu pokażą, że nauka zachwyca, budzi ciekawość, bawi i wciąga.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: