REKLAMA:

Kolizja na rondzie w Nagórkach [foto]

policja
14.02.2018 r., godz. 12.35
Osobowy ford zjeżdżając z ronda uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego. Mimo dużego uszkodzenia pojazdu, kierowcy nic się nie stało.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj, 14 lutego około godz. 10:00 na rondzie znajdującym się w miejscowości Nagórki Jabłoń. W kolizji brał udział osobowy ford (na niemieckich tablicach rejestracyjnych) oraz samochód ciężarowy z naczepą (na białostockich numerach).

Jak udało się nam dowiedzieć, w momencie gdy ciężarówka wjeżdżała na rondo od strony obwodnicy, tył jej naczepy znalazł się na przeciwległym pasie ruchu. W tym samym momencie na obwodnicę wjeżdżał, jadący od strony Łomży, osobowy ford. Osobówka uderzyła w wystającą naczepę.

- „Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Sprawcą został uznany 59-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który kierował samochodem ciężarowym. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł.” - powiedziała nam oficer prasowy KPP w Zambrowie mł.asp. Agnieszka Predko.

Mimo dużych zniszczeń samochodu osobowego, na szczęście 64-letni kierowca forda nie odniósł większych obrażeń.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: