REKLAMA:

Konkurs walentynkowy - wyniki!

konkursy
14.02.2018 r., godz. 11.40
Podajemy wyniki konkursu walentynkowego, w którym do wygrania był podwójny bilet do zambrowskiego kina na film pt. "Nowe oblicze Greya".

Przypominamy, że 12 lutego ogłosiliśmy specjalny konkurs z okazji dzisiejszego Święta Zakochanych. Chcąc wygrać podwójny bilet do zambrowskiego kina na film pt. „Nowe oblicze Greya” należało odpowiedzieć na jedno pytanie i wysłać e-mail na adres naszej Redakcji. Wygrała osoba, która przysłała do nas prawidłową odpowiedź jako czternasta. Liczył się czas wpływu listu e-mail na nasz serwer.

Pytanie konkursowe:

Jak brzmią imiona dwojga kochanków z Werony - bohaterów dramatu Williama Szekspira?

Odpowiedź:

Romeo i Julia

Laureatką konkursu została: Barbara M.

Zwyciężczyni otrzymuje od nas podwójną wejściówkę na seans filmu „Nowe oblicze Greya” w zambrowskim kinie, który zaplanowany jest na dzisiaj, 14 lutego o godzinie 17:15. Bilety będą czekały do odbioru w kasie kina przed seansem. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Laureatkę poinformowaliśmy o zwycięstwie drogą SMS-ową.

Opis i zwiastun filmu

Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać. BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: