REKLAMA:

Zambrowscy policjanci uratowali 93-latka

policja
14.02.2018 r., godz. 09.15
93-latek stracił przytomność w swoim domu. Wyziębiony i niedotleniony trafił do szpitala. Jak się okazało przewrócił się w sobotę wieczorem i przez dwa dni nie wiedział, co się z nim dzieje.

Zambrowska policja w poniedziałek po południu przyjęła zgłoszenie od jednego z mieszkańców Zambrowa, że jego podopieczny nie żyje. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że 93-letni mężczyzna leży nieruchomo w łazience, pomiędzy wanną a ścianą.

Mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia, jednak jeden z funkcjonariuszy poczuł bardzo słabe tętno na szyi starszego pana. Policjanci natychmiast wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe i przystąpili do akcji ratowniczej. Najpierw uwolnili mężczyznę z zakleszczonego miejsca i ułożyli go w bezpiecznej pozycji. Po przeprowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej, mężczyzna zaczął samodzielnie oddychać.

Jak się okazało 93-latek w sobotę wieczorem przewrócił się w łazience, stracił przytomność i od tamtej pory nie wiedział, co się z nim działo. Wyziębiony i niedotleniony został przewieziony do szpitala.


RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: