REKLAMA:

Siatkarki Rekordu pojechały zbierać doświadczenia w licznie obsadzonym turnieju

sport
07.02.2018 r., godz. 13.45
Siatkarki Rekordu pojechały zbierać doświadczenia w licznie obsadzonym turnieju
W III Memoriale Zbigniewa Staszaka w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt udział wzięły drużyny z wielu rejonów Polski. Reprezentujące Zambrów siatkarki Rekordu nie dość, że zajęły wysokie miejsca w swoich kategoriach, to zebrały również dużo doświadczeń.

III Memoriał im. Zbigniewa Staszaka w Mini Piłce Siatkowej w kategorii dwójek i trójek odbył się 3 i 4 lutego w Środzie Wielkopolskiej. W zawodach udział wzięły drużyny z całego kraju, w tym ze Świecia, Szamotuł, Rokietnicy, Wrześni, Koła, Poznania, Szczecinka, Śmigla, Nowej Soli, Bydgoszczy, Milicza, Środy Wielkopolskiej. W gronie startujących nie zabrakło również Rekordu Zambrów.

Zespół czwórek zambrowskiego klubu, w składzie: Magdalena Dąbrowska, Olivia Tyszka, Kinga Rogulska, Małgorzata Ogrodnik i Aleksandra Siemieniuk, rozegrał bardzo dobre zawody. W tej kategorii brało udział 20 zespołów. Rekord, dzięki dobrej grze, wygrał wszystkie mecze i uplasował się na pierwszej pozycji.

- „Bardzo cieszy postawa czwórek, która pokazała, że przygotowanie do najważniejszej imprezy sezonu idzie w dobrym kierunku. Szczególnie cieszy nas zwycięstwo dwóch meczów z MOS Wieliczka, uznawanym za jednego z faworytów do Mistrzostwa Polski w obecnym sezonie.” - mówi trener dziewcząt Rekordu Zambrów Łukasz Kujawa.

W turnieju Rekord Zambrów wystawił także pięć zespołów dwójek. Były to siatkarki z rocznika 2007 i młodsze. Aż cztery zespoły wystawione przez zambrowski klub uplasowały się w pierwszej dziesiątce, przy udziale 32 zespołów z całej Polski. Drużyny dwójek Rekordu zajęły kolejno:
:: Miejsce II – Rekord 1: Julia Wieczorek, Julia Mianowska, Oliwia Walulik
:: Miejsce VI – Rekord 4: Aleksandra Mianowska, Hanna Choromańska,
:: Miejsce VII – Rekord 3: Nikola Jara, Natalia Wojsz,
:: Miejsce X – Rekord 2: Amelia Małkowska, Weronika Przeździecka,
:: Miejsce XXIV – Rekord 5 (najmłodszy zespół, rocznik 2008): Maja Brzostek, Olga Modzelewska.

- „Był to kolejny turniej, w którym nasze najmłodsze siatkarki zajęły wysoką pozycję. Daje to dobre rokowania na siatkarską przyszłość.” - podsumowuje Łukasz Kujawa.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: