REKLAMA:

Już dziś Wieczór Uwielbienia w „Duchu”. Zapraszamy!

religia
07.02.2018 r., godz. 13.20
Już dziś Wieczór Uwielbienia w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, uwielbienia śpiewem i Słowem Bożym.

Jak w każdą pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola parafialna serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18.00.

- „Uwielbienie jest tą formą modlitwy, w której człowiek najbardziej bezpośrednio uznaje, że Bóg jest Bogiem. Wysławia Go dla Niego samego, oddaje Mu chwałę nie ze względu na to, co On robi, ale dlatego, że On Jest. Uwielbienie jest fundamentem całej naszej modlitwy. Zapraszamy wszystkich – tych pragnących przybliżyć się do Jezusa i pogłębić swoją wiarę, którzy chcieliby podziękować Bogu i Go uwielbiać modlitwą i śpiewem, a także tych, którzy czują pustkę w swoich sercach i chcieliby to zmienić. Bóg czeka na każdego z nas!” - zachęcają organizatorzy.

Podczas Wieczoru Uwielbienia oprócz katechezy będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej. Jednak najważniejszą częścią wydarzenia jest zawsze adoracja Najświętszego Sakramentu.

W imieniu organizatorów zapraszamy na Wieczór Uwielbienia dziś po mszy św. o godzinie 18.00 do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie.RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: