REKLAMA:

Pijany doprowadził do kolizji

policja
07.02.2018 r., godz. 10.30
Kierowca forda doprowadził do kolizji z innym pojazdem. Został zatrzymany w stanie nietrzeźwości. Alkomat wykazał u niego blisko 2 promile alkoholu.

W miniony poniedziałek zambrowska drogówka przeprowadziła działania pod nazwą „trzeźwość”. Funkcjonariusze skontrolowali stan trzeźwości u blisko 170 kierowców, w tym 111 kierowców ciężarówek. W trakcie działań mundurowi nie zatrzymali żadnego kierowcy pojazdu ciężarowego, który zdecydowałby się wsiąść za kierownicę po alkoholu lub podobnie działającego środka.

Podczas gdy na głównych drogach trwały wzmożone kontrole, jeden z kierowców pojazdu dostawczego marki Ford Transit postanowił ominąć punkty blokadowo-kontrolne i zjechał w boczną drogę. Wyjeżdżając z miejscowości Stare Zakrzewo wymusił pierwszeństwo prawidłowo jadącemu w kierunku Tabędza kierowcy samochodu osobowego marki Hyundai Tucson, czym doprowadził do zderzenia się pojazdów.

- „Jak się okazało, kierowca pojazdu marki Ford Transit był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.” - informuje oficer prasowa KPP w Zambrowie mł. asp. Agnieszka Predko.

46–letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego stracił prawo jazdy i za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Policja zapowiada, że podobne działania będą kontynuowane.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: