REKLAMA:

Drużyna NexXTeaM przygotowuje się do nowego sezonu [video]

sport
06.02.2018 r., godz. 13.15
Drużyna speedballowa NexXTeaM przygotowuje się do nowego sezonu. W ramach przygotowań, oprócz treningów, zambrowska ekipa rozgrywa mecze sparingowe. Jeden z nich miał miejsce w Warszawie.

Zambrowska drużyna speedballowa NexXTeaM aktywanie przygotowuje się do nowego sezonu, który rusza już w kwietniu. Ma do tego dość dobre warunki, ponieważ treningi odbywają się w specjalnie przystosowanej do speedballa hali.

W ramach przygotowań do Polskiej Ligi Paintballowej (PLP) zambrowska drużyna rozgrywa towarzyskie mecze sparingowe. W ostatni weekend stycznia stowarzyszenie NexXTeaM wybrało się z Akademią Speedballową do Warszawy. Rozegrali tam wewnętrzny sparing na specjalnej hali treningowej. Na wspólny wyjazd do stolicy udało się 20 osób.

- „Trenowaliśmy założenia taktyczne podczas meczów oraz zagrywki eliminujące przeciwnika na starcie meczu.” - relacjonuje naszemu portalowi kapitan drużyny NexXTeaM Paweł Janczewski.

Zawodnicy NexXTeaM już planują kolejne przedsezonowe mecze sparingowe. Oprócz spotkań przedsezonowych drużyna NexXTeaM organizuje treningi. Uczestnicy Akademii Speedballowej spotykają się w każdą niedzielę o godzinie 15:00 w hali przy ul. Polowej w Zambrowie.

Terminarz eventów ekipy NexXTeaM Zambrów na nowy sezon:
:: 21-22 kwiecień - Virst Arena Łódź
:: 19-20 maj - Warszawa
:: 23-24 czerwiec - Poznań
:: 15-16 wrzesień - Uniejów

Mamy nadzieję, że silna motywacja oraz chęci przełożą się na stabilną grę w nowym sezonie i drużyna NexXTeaM będzie godnie reprezentować miasto Zambrów w rozgrywkach Polskiej Ligi Paintballowej.

Poniżej zamieszczamy krótki filmik z treningu drużyny NexXTeaM w Warszawie.

ŁC


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: