REKLAMA:

Zatrzymane trzy osoby poszukiwane listami gończymi

policja
05.02.2018 r., godz. 14.05
Trzy osoby poszukiwane listami gończymi zostały zatrzymane. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chcieli uniknąć kary za przestępstwa dotyczące oszustw, spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz niepowrót do Zakładu Karnego.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie uzyskali pod koniec stycznia informacje na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych listami gończymi.

Dzięki współpracy jednostek terytorialnych, w tym z Komisariatem Policji w Bystrzycy Kłodzkiej, mundurowi zatrzymali 41–letniego zambrowianina uchylającego się od obowiązku alimentacyjnego oraz niepowrotu do Zakładu Karnego w wyznaczonym terminie. Następnie funkcjonariusze Komisariatu Policji w Markach zatrzymali 44–letniego mieszkańca powiatu zambrowskiego poszukiwanego również listem gończym przez sąd w Wołominie za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Zatrzymań dokonano na terenie działań powyższych jednostek.

W miniony piątek zambrowscy funkcjonariusze na terenie powiatu wysokomazowieckiego zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną przez sąd w Warszawie. Tym razem chodzi o 34–letnią mieszkankę powiatu zambrowskiego, która za oszustwa najbliższy rok spędzi w więzieniu.

Z wizerunkami, imionami, nazwiskami i podstawowymi danymi osób poszukiwanych listami gończymi, które pochodzą lub w ostatnim czasie zamieszkiwały na terenie Zambrowa lub w miejscowościach powiatu zambrowskiego, można zapoznać się klikając TUTAJ.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: