REKLAMA:

Wyjątkowy jubileusz firmy MONOLIT [foto]

artykuł sponsorowany
05.02.2018 r., godz. 10.00
Firma Monolit - Producent Okien i Drzwi PCV z Zambrowa - obchodziła jubileusz 10-lecia istnienia. Z tej okazji zorganizowano uroczysty bankiet. Wydarzenie było uhonorowaniem dziesięciu lat pracy i wysiłku włożonego w rozwój firmy oraz doskonałym wstępem do kolejnych lat dalszej działalności.

Firma MONOLIT obchodziła 26 stycznia jubileusz 10-lecia swojego działania. Z tej okazji został wydany uroczysty bankiet. Na wydarzenie zaproszono 300 gości, wśród których byli klienci, przedstawiciele władz, partnerzy handlowi, dostawcy i pracownicy. Uroczystość była prowadzona przez znaną prezenterkę telewizyjną Aleksandrę Kostkę i konferansjera Piotra Dzięcielskiego.

Podczas oficjalnej części wieczoru gości przywitał właściciel firmy MONOLIT - pan Michał Godlewski, który przedstawił wizję rozwoju firmy i podziękował wszystkim gościom za obecność i dotychczasowe wsparcie.

Po części oficjalnej organizator zaprosił wszystkich obecnych na uroczystą kolację, która była okazją do wspólnego świętowania tego wydarzenia. Uroczystość urozmaicił występ gwiazdy wieczoru - zespołu BOYS.

Jubileusz był okazją do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć oraz wyznaczania nowych celów i zadań. Już niebawem firma MONOLIT będziemy mogła pochwalić się kolejną wielkopowierzchniową halą produkcyjną o powierzchni około 5000m2, dzięki czemu wielu mieszkańców naszego miasta i okolic będzie mogło znaleźć zatrudnienie na długie lata. Do realizacji założonych celów produkcyjnych jeszcze w tym roku planowany jest wzrost zatrudnienia o kolejne 50 osób.


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: