REKLAMA:

Nietrzeźwy leżał tuż przy rzece. Wyciągnęli go policjanci

policja
01.02.2018 r., godz. 18.40
Mężczyzna zsuwał się po skarpie do Jabłonki. Policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu przez mężczyznę, który przejeżdżał obok ulicą. Przybyli na miejsce mundurowi natychmiast zeszli do wody i wyciągnęli z niej 49-latka, który okazał się nietrzeźwy.

Dziś około godziny 15:20 jeden z mieszkańców naszego miasta zauważył mężczyznę leżącego na skarpie przy moście przy ul. 71. Pułku Piechoty (od strony komina ciepłowni). Powiadomił o tym fakcie dyżurnego zambrowskiej policji, który natychmiast wysłał 2-osobowy patrol funkcjonariuszy.

Na miejscu zgłaszający zdarzenie wskazał przybyłym policjantom miejsce, w którym znajdował się leżący i osuwający się w kierunku rzeki mężczyzna. Mundurowym szybko udało się wyciągnąć go w bezpieczne miejsce.

Okazało się, że odciągnięty od wody mężczyzna to 49-letni mieszkaniec Zambrowa. W momencie interwencji policjantów był w stanie upojenia alkoholowego. Patrol powiadomił o całym zdarzeniu dyżurnego, który wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe. Zanim jednak medycy się pojawili, funkcjonariusze udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy.

Po dotarciu na miejsce obsługa pogotowia stwierdziła, że wyciągnięty z rzeki mężczyzna jest wychłodzony, więc przewieziono go do zambrowskiego szpitala.

Przestrzegamy, że nawet kilkustopniowe mrozy mogą być groźne dla człowieka, szczególnie, gdy jest nietrzeźwy. Niezwykle ważna jest wrażliwość innych osób, które są świadkami takich sytuacji. Czasem wystarczy jeden telefon, który może uratować komuś życie.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: