REKLAMA:

Szusowali na nartach w Rybnie [foto]

rekreacja/wypoczynek
01.02.2018 r., godz. 10.10
Chociaż ferie zimowe pomału dobiegają końca, to dzieci i młodzież z zambrowskiej "Czwórki" z pewnością mile będą wspominać ich początek. Uczniowie pod opieką wykwalifikowanych instruktorów uczyli się jazdy na nartach.

40-osobowa grupa uczniów klas I-VII Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie przez dwa pierwsze dni tegorocznych ferii zimowych szlifowała formę szkoląc się w technice narciarskiej. Miało to miejsce na stoku narciarskim w pobliskim Rybnie koło Łomży.

Głównym celem wyjazdów było poznanie zasad bezpiecznego wypoczynku na śniegu w czasie ferii, a przede wszystkim nauka jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Pogoda była bardzo dobra, czyli lekki mróz oraz brak wiatru. Dzieci mogły w pełni oddać się białemu szaleństwu na świetnie przygotowanych stokach.

- „Jak się okazało to wcale nie jest takie proste, ale daje mnóstwo radości. Mali narciarze mogli pokonywać swoje lęki i poczuć wielką radość z choćby malutkich sukcesów.” - podsumowuje organizator wyjazdu Rafał Dmochowski, nauczyciel w-f w SP4.

Jak zapewnia organizator wyjazdu w przyszłym roku planowane są częstsze wypady z dziećmi i młodzieżą na stok.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: