REKLAMA:

Dzieci z wizytą w naszej redakcji [foto+video]

rekreacja/wypoczynek
31.01.2018 r., godz. 20.40
Dzieci z wizytą w naszej redakcji
Dzieci, w ramach zajęć organizowanych w okresie ferii zimowych przez Ośrodek Wsparcia Rodziny "Caritas" w Zambrowie, przywędrowały do naszej redakcji. Mogły zobaczyć, jak działa nasz portal "od kuchni".

Tradycyjnie w okresie ferii zimowych Ośrodek Wsparcia Rodziny „Caritas” w Zambrowie oganizuje półkolonie dla dzieci. Udział w nich jest otwarty i bezpłatny. Najmłodsi mają w tym czasie znakomitą okazję do zawarcia wielu nowych znajomości i odwiedzenia ciekawych miejsc. Uczą się także pracy w grupie oraz mają możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju warsztatach.

Dziś dzieci uczestniczące w półkoloniach OWR, wraz z opiekunką Barbarą Reinke i dwójką wolontariuszy, odwiedziły naszą redakcję. Najmłodsi z ogromną chęcią zwiedziły zakamarki redakcyjnych pomieszczeń, zadawały pytania dotyczące naszej pracy, a także chętnie odpowiadały na te zadawane w ich kierunku.

Dzieci z uśmiechem podeszły do zmierzenia się z rolą osoby przeprowadzającej wywiad przed kamerą. Po tym niełatwym zadaniu mogły spróbować swoich sił w pisaniu artykułu. Zobaczyły przy okazji, w jaki sposób treści publikowane są na łamach naszego portalu.

Dzieci pytały też o sprzęt foto i video. Było trochę żartów, a na koniec spotkania zrobiliśmy wspólne zdjęcie.

Poniżej zdjęcia oraz nagranie z dzisiejszej wizyty dzieci w naszej redakcji.ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: