REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
31.01.2018 r., godz. 16.00
Bal karnawałowy, koncert noworoczny, turnieje sportowe, mecz futsalowy, Dzień walki z rakiem – te i inne wydarzenia czekają na mieszkańców naszego miasta i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną na najbliższe dni.


WYDARZENIA KULTURALNE


3 lutego (sobota)
Bal Karnawałowy dla dzieci organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie. W programie zabawy z animatorami, konkursy, słodki poczęstunek oraz projekcja bajki. Obowiązuje strój karnawałowy. Początek o godz. 11:00 w Centrum Kultury w Zambrowie. Wstęp wolny! Zgłoszenia przyjmowane są w kasie zambrowskiego kina w godz. 13:30-19:30 lub telefonicznie: (86)475-44-88.

***


4 lutego (niedziela)
 Koncert noworoczny Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Zambrowie. W repertuarze muzyka filmowa, rozrywkowa i taneczna. Wraz z orkiestrą wystąpi grupa taneczna Enigma. Początek o godz. 16:00 w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie. Wstęp wolny!

***


Do 5 lutego (poniedziałek)
 można zgłaszać swoje utwory poetyckie w ramach konkursu „Moja Walentynka”. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe oraz szkoły ponadpodstawowe. Chcąc wziąć udział należy dostarczyć do Centrum Kultury dwa utwory poetyckie (każdy w 4 egzemplarzach), opatrzone godłem, tzn. pseudonimem. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na 14 lutego.

***


6 lutego (wtorek)
 Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza na spotkanie z NIWENEM, autorem książki „Meandry losu”. Początek spotkania o godz. 18:00 w Czytelni MBP, przy ul. Długiej 13 w Łomży. Wstęp wolny.

WYDARZENIA SPORTOWE


4 lutego (niedziela)
Gminny turniej futbolu stołowego o Puchar Wójta Gminy Rutki w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapisy prowadzone będą w dniu zawodów. Początek o godz. 13:00 w Domu Kultury w Rutkach-Kossakach.

***


4 lutego (niedziela)
8. kolejka II Polskiej Ligi Futsalowej (Grupa Podlaska). Zambrowska drużyna FC Zambrów podejmie u siebie zespół KS Grabówka. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 17:30 w hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie.

***


4 lutego (niedziela)
Kolejne rozgrywki strażaków powiatu zambrowskiego z okazji 20-lecia Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Zambrowie w ramach powiatowego cyklu patriotycznego „Ku Niepodległej” w związku z rocznicą 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Tym razem strażacy będą rywalizować w piłkę nożną w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Kołakach Kościelnych.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


5 lutego (poniedziałek)
Dzień walki z rakiem organizowany przez Stowarzyszenie Amazonek. W programie występy artystyczne, prelekcje ze specjalistami oraz poczęstunek i rozmowy. Początek o godz. 17:00 w kawiarni Cafe Muza zambrowskiego Centrum Kultury. Wstęp wolny.

***


7 lutego (środa)
 Wieczór Uwielbienia. Tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola parafialna serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18:00.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: