REKLAMA:

Powiatowy Urząd Pracy gościł przedszkolaki z MP6 [foto]

edukacja
27.01.2018 r., godz. 07.00
Powiatowy Urząd Pracy gościł przedszkolaki z MP6, 26.01.2018 r.
Dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie odwiedziły wczoraj Powiatowy Urząd Pracy. Przedszkolaki miały okazję przyjrzeć się funkcjonowaniu poszczególnych wydziałów jednostki.

Dzisiaj, 27 stycznia przypada Święto Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. W związku z tym dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 6 odwiedziły w piątek Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie. Głównym celem wizyty było poznanie funkcjonowania urzędu.

Na początku wizyty dzieci zostały przywitane przez pracownika Urzędu Pracy - Renatę Gosk . Po części oficjalnej przedszkolaki miały możliwość przyjrzenia się pracy poszczególnych wydziałów. Dowiedziały się, na czym polega praca w urzędzie. Pani Renata oprowadziła milusińskich po wszystkich pomieszczeniach i zaprosiła na słodki poczęstunek. Podczas wizyty przedszkolaki z chęcią uczestniczyły w zajęciach plastycznych na temat zawodów, a za aktywny udział otrzymały nagrody.

- „Przedszkolaki serdecznie podziękowały dyrektorowi Dariuszowi Olszewskiemu, pani Renacie Gosk i wszystkim pracownikom za miłe przyjęcie, możliwość poznania sposobu realizowania zadań przez Urząd Pracy i poświęcony czas.” – podsumowują opiekunki grupy Wioletta Święcka i Małgorzata Boguszewska.

Z okazji Święta wszystkim Pracownikom Publicznych Służb Zatrudnienia życzymy zadowolenia i satysfakcji z pracy zawodowej, sukcesów oraz cennych inicjatyw.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: