REKLAMA:

Pożar w zajezdni PKS-u [foto+video]

straż
25.01.2018 r., godz. 14.30
8 zastępów straży pożarnej z PSP Zambrów i okolicznych OSP brało udział w gaszeniu pożaru, który wybuchł w zambrowskiej zajezdni PKS NOVA S.A. Ogniem objęta została część budynku oraz jeden ze stojących w nim autobusów.

Do pożaru w zajezdni PKS NOVA S.A. znajdującej się przy ul. Magazynowej w Zambrowie doszło dzisiaj, 25 stycznia po godz. 10:00. Na miejsce udali się strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie, strażacy ochotnicy z jednostek z okolicznych miejscowości oraz policja.

Jak udało nam się dowiedzieć, prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w budynku zajezdni. Wskutek tego zdarzenia ogień objął część budynku wraz z dachem oraz stojący w nim autobus. Po ugaszeniu pojazdu pracownicy PKS wyciągnęli wrak z budynku. Następnie strażacy zabezpieczyli uszkodzony dach zajezdni.

Na miejscu zdarzenia pracowało pięć zastępów z Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie oraz trzy zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych z Wiśniewa, Starego Laskowca i Ostrożnego.

Poniżej zdjęcia oraz video z dzisiejszej akcji strażaków.
BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: