REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
24.01.2018 r., godz. 17.00
Sparing Olimpii, mecz futsalowy, turniej tenisa stołowego, obchody rocznicy wybuchu powstania styczniowego oraz obrady Rady Miasta Zambrów. To wszystko czeka na mieszkańców naszego miasta i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną na najbliższe dni.


WYDARZENIA SPORTOWE


28 stycznia (niedziela)
 Stowarzyszenie „Szansa” w Zambrowie zaprasza na koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka pt. „Babciu, Dziadku to dla Ciebie”. W programie przewidziano występ Zambrowskiej Kapeli Eli i Ludowego Zespołu Śpiewaczy „Laskowianki”. Początek o godz. 15:00 w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie. Wstęp wolny!

WYDARZENIA SPORTOWE


27 stycznia (sobota)
 Trzeci w tym roku sparing trzecioligowej Olimpii Zambrów. Biało-niebiescy podejmą u siebie drużynę z trzeciej ligi – Tur Bielsk Podlaski. Mecz rozegrany zostanie na boisku bocznym Olimpii. Początek o godz. 12:00. Wstęp wolny. 

***


28 stycznia (niedziela)
Gminny turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Rutki w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapisy prowadzone będą w dniu zawodów. Początek o godz. 13:00 w Domu Kultury w Rutkach-Kossakach.

***


28 stycznia (niedziela)
7. kolejka II Polskiej Ligi Futsalowej (Podlaska). Zambrowska drużyna FC Zambrów podejmie u siebie zespół Żubr Drohiczyn. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 15:30 w hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


26 stycznia (piątek)
Powiatowe obchody 155. rocznicy wybuchu powstania styczniowego. Początek o godz. 12:00 pod pomnikiem Powstańców Styczniowych na cmentarzu parafialnym w Zambrowie. W programie przewidziano m.in.: modlitwę w intencji powstańców, część artystyczną w wykonaniu uczniów ZS1 oraz przemówienia i składanie wieńców.

***


30 stycznia (wtorek)
XXXV sesja Rady Miasta Zambrów. Podczas obrad radni pochylą się nad sześcioma projektami uchwał. Ponadto zapoznają się z różnymi sprawozdaniami, raportami i informacjami. Początek o godz. 11:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Zambrów. Obrady są jawne i każdy może w nich uczestniczyć.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: