REKLAMA:

Weź udział w balu charytatywnym na rzecz „Akademii Malucha”

zapowiedzi - repertuar
23.01.2018 r., godz. 09.55
Chcesz spędzić jeden z sobotnich wieczorów na zabawie przy dobrej muzyce, pomagając jednocześnie jednemu z miejskich przedszkoli? Weź udział w balu charytatywnym!

Rada Rodziców Miejskiego Przedszkola Nr 1 „Akademia Malucha” zaprasza mieszkańców Zambrowa i okolic do udziału w II Balu Charytatywnym na rzecz przedszkola. Impreza zaplanowana jest na 10 lutego (sobota) w sali OSP w Wiśniewie. Początek zaplanowano na godz. 19:00.

Organizatorzy gwarantują wspaniałą zabawę taneczną, poprowadzoną przez zespół DJ IBMuzik – Irek. W trakcie bali organizowane będą aukcje i licytacje oraz loteria fantowa na rzecz MP1. Ponadto organizatorzy zapewniają ciepłe dania, słodki stół oraz przystawki.

Program:
:: 19:00 – oficjalne rozpoczęcie balu,
:: 19:15 – 4:00 – zabawa taneczna, w jej trakcie aukcje i licytacje, loteria fantowa na rzecz przedszkola,
Catering Państwo Jałbrzykowscy z Wiśniewa

Menu:
:: 5 ciepłych dań (zupa solianka/pieczarkowa, orbis/kieszonka schabowa + ziemniaki i surówka, wyjazdowy stół staropolski, udko faszerowane z boczkiem/karkówka + kluski śląskie, żurek z kiełbasą),
:: 8 przystawek (tatar, wędlina, ozorki w sosie chrzanowym, schab w sosie tatarskim, schab na rukoli, sałatka brokułowa, ryba po grecku, śledź),
:: stół słodki,
:: napoje, soki,
:: kawa i herbata,
Alkohol według ilości i gustu we własnym zakresie.

Muzyka:
:: DJ IBMuzik - Irek wraz z akordeonistą

Zapisy prowadzone są pod numerami telefonów: 511 464 181 i 531 040 572. Koszt udziału – cegiełki wynosi 170 zł od pary. Wpłat można dokonać na konto Rady Rodziców nr 26 8775 0009 0011 0100 0594 0001 (BS Zambrów), w tytule należy wpisać imię i nazwisko.

Zebrane w trakcie balu fundusze zostaną przeznaczone na organizowanie imprez kulturalno–oświatowych i wycieczek dla dzieci (np. wyjazdy do teatru, teatry objazdowe itp.), finansowanie upominków oraz imprez okolicznościowych organizowanych dla dzieci (np. paczki choinkowe, organizacja balu karnawałowego, Dzień Dziecka, imprezy ph. „Bezpieczne Przedszkole”), materiałów piśmiennych i dydaktycznych dla dzieci, wyposażenia przedszkola oraz pomoc dzieciom potrzebującym wsparcia, które uczęszczają do „Akademii Malucha”.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: