REKLAMA:

Zabawa karnawałowa w MP3 [foto]

edukacja
22.01.2018 r., godz. 11.00
Ponad 100 bajkowych postaci bawiło się podczas balu karnawałowego w Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Zambrowie. Pomysłowość rodziców w kwestii doboru stroju była jak zwykle zaskakująca!

W miniony czwartek, 18 stycznia w Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Zambrowie odbył się bal karnawałowy. W tym dniu dzieci przybyły do przedszkola przebrane w piękne, kolorowe kreacje, dzięki czemu cała placówka przeistoczyła się w krainę bajki. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, superbohaterów i wiele innych pięknych postaci.

Tego dnia od rana dzieci pozowały do pamiątkowych zdjęć. Następnie rozpoczęła się wspólna zabawa taneczna, którą w tym roku poprowadziły pełne energii i charyzmy dziewczęta z Mobilnej Szkoły Tańca PAARO wraz z prześmieszną papugą Paarotem.

W sali podczas tańców, pląsów i konkursów wszyscy świetnie się bawili. Uśmiech nie znikał z twarzy maluchów mimo chwilowego zmęczenia. Muzyka przez cały czas porywała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyków, kaczuszek oraz wielu znanych i lubianych piosenek. Zabawa była wspaniała, dlatego po zakończeniu zabawy przedszkolaki z żalem opuszczały salę balową.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: