REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
17.01.2018 r., godz. 14.00
Spotkania autorskie, koncert świąteczny, spektakl, a także turniej piłkarski. To wszystko czeka na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


17 stycznia (środa)
Spotkanie autorskie z Anetą Zamojską, autorką książki „Sekundy do szczęścia” oraz „Uśmiech J”. Początek o godz 18:30 w kawiarni Cafe Muza w zambrowskim Centrum Kultury. Wstęp wolny.

***

17 stycznia (środa)
Ośrodek Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie przy al. Wojska Polskiego 49 zaprasza dzieci w wieku od 4 do 9 lat, jak również ze szkół podstawowych, na spektakl teatralny „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni”. Przedstawienie będzie uczyło najmłodszych, jak bezpiecznie i oszczędnie korzystać z energii elektrycznej. Początek o godz. 16.00. Wstęp wolny.

***

18 stycznia (czwartek)
Premiera spektaklu „Przyszliśmy tu po kolędzie...” w wykonaniu Teatru Eksperymentalnego Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie. Planowane są dwa występy – o godz. 10:00 i o godz. 11:30.

***

18 stycznia (czwartek)
Koncert „Gwiazdka z nieba” w wykonaniu wychowanków Magdy Sinoff z Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Gościem specjalnym będzie Agnieszka Gorączkowska. Początek o godz. 19:00 w Kościele ojców Kapucynków przy ul. Krzywe Koło 3 w Łomży. Wstęp wolny!

***

23 stycznia (wtorek)
Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży oraz Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze „Stopka" im. Stanisława Zagórskiego w Łomży zapraszają na spotkanie z Bogdanem Duchnowskim, autorem książki „Historie prawdziwe. Z Łomżą w tle”. Początek o godz. 18:00 w czytelni MBP przy ul. Długiej 13 w Łomży.

***

od 15 stycznia (poniedziałku)
można odbierać w kasie kina MOK w Zambrowie darmowe bilety na przedstawienie operetkowe pt. „Paryski romans”, które odbędzie się z okazji Dnia Babci i Dziadka - 21 stycznia o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Zambrowie.

WYDARZENIA SPORTOWE


20 stycznia (sobota)
Turniej Piłkarski OSTROVIT CUP, w którym rywalizować będą piłkarze z rocznika 2010 i 2011. Rozgrywki prowadzone będą w hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie od godz. 9:00. Zachęcamy do kibicowania zambrowskim drużynom. Wstęp wolny!
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: