REKLAMA:

Nietypowy gość w „Czerwoniaku”

edukacja
16.01.2018 r., godz. 10.30
Szalony native speaker Hyman Freedman z Nowego Jorku odwiedził uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Zambrowie przekazując im wiedzę na temat Stanów Zjednoczonych.

Zespół Szkół Nr 1 im. Stefana "Grota" Roweckiego gościł w miniony czwartek, 11 stycznia nietypowego gościa. Na zaproszenie nauczycielki języka angielskiego Iwony Grajewskiej-Partyki do „Czerwoniaka” zawitał Hyman Freedman, szalony native speaker z Nowego Jorku.

Hyman w ramach wizyty w zambrowskiej szkole poprowadził lekcje języka angielskiego w klasach maturalnych. Uczniowie klasy IIIB LO mieli okazję porozmawiać z nim na temat życia kulturalnego, zaś uczniowie II TŻ mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe proponując mu posiłek na szkolnej stołówce. Szymon Truchel z klasy gastronomicznej wcielając się w rolę kelnera odegrał ją idealnie, za co został pochwalony przez Hymana Freedmana i nagrodzony sowitym napiwkiem.

- „Mamy nadzieję, że Hyman jeszcze nie raz odwiedzi ZS1 zarażając uczniów swoją pozytywną energią. Jego amerykański sposób bycia na pewno przełamie bariery i ułatwi naukę języka.” - podsumowuje Iwona Grajewska-Partyka, nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół Nr 1 w Zambrowie.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: