REKLAMA:

Zderzenie dwóch osobówek na drodze Zambrów – Cieciorki [foto]

policja
15.01.2018 r., godz. 18.05
Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze Zambrów - Cieciorki. Jednego z kierowców trzeba było przetransportować do szpitala w Łomży. Kierowca drugiego pojazdu był natomiast nietrzeźwy, jednak paradoksalnie to nie on miał być sprawcą zderzenia pojazdów. Szczegółowe okoliczności są jednak badane przez funkcjonariuszy.

Dzisiaj około godz. 16:25 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze Zambrów - Cieciorki. Na miejsce od razu udała się policja, straż i pogotowie.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca opla corsy na zambrowskich numerach rejestracyjnych prawdopodobnie w ostatniej chwili zobaczył jadącego przed nim woźnicę, który mógł być nieoświetlony, zaczął raptownie hamować i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwka osobowym bmw, również na zambrowskich numerach rejestracyjnych.

W wyniku zderzenia ucierpieli obaj kierowcy, jednak tego z opla trzeba było przetransportować do szpitala w Łomży. Z kolei kierowca bmw, jak się okazało, był nietrzeźwy. Na ten moment nie wiadomo natomiast, czy jadący drogą wóz konny był oświetlony czy nie. Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności tego wypadku.

W chwili pisania tego artykułu droga Zambrów - Cieciorki w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: