REKLAMA:

Spotkanie amazonek i głośne czytanie w OWR

społeczeństwo
11.01.2018 r., godz. 13.55
Spotkanie amazonek i głośne czytanie w OWR
W OWR Caritas zambrowskie amazonki spotkały się po raz pierwszy w tym roku. Był to czas, w którym panie mogły wspólnie podzielić się opłatkiem. Dla najmłodszych natomiast w ostatnim czasie w ośrodku zorganizowano kolejne spotkania z cyklu "Czytajmy dzieciom".

Pierwsze spotkanie Klubu Amazonek w nowym roku odbyło się w miniony poniedziałek, 8 stycznia w kawiarence Volo Cafe. W spotkaniu uczestniczyło kilka kobiet z Zambrowa i okolic będących w trakcie lub po leczeniu nowotworu piersi. Pozostając w klimacie Świąt Bożego Narodzenia, tego dnia zorganizowano spotkanie opłatkowe.

Przypominamy, że spotkania Klubu Amazonek odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00. W dniu zajęć prowadzone są również dyżury dla kobiet, które nie mają odwagi przyjść na spotkanie, a chciałyby porozmawiać o chorobie. Dyżur będzie prowadzony w godz. 16:00 – 17:00 w kawiarence Volo Cafe oraz telefonicznie pod nr 86 475 08 87 lub 603 514 352. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do udziału w spotkaniach Klubu.

W ostatnim czasie w siedzibie OWR Caritas zorganizowano także spotkania dla dzieci z cyklu „Czytajmy dzieciom”. Tym razem najmłodszym bajki czytali burmistrz Kazimierz Dąbrowski oraz pan Henryk Góralczyk.

Akcja ph. „Czytajmy dzieciom” organizowana jest w Ośrodku Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie w każdą środę. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie dzieci na następne spotkania z książką.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: