REKLAMA:

Zabawa choinkowa w MP4 [foto+video]

edukacja
10.01.2018 r., godz. 14.40
Zabawa choinkowa w MP4
Księżniczki, aniołki, wróżki i policjanci bawili się podczas tegorocznej zabawy choinkowej w Miejskim Przedszkolu Nr 4 w Zambrowie.

Karnawał w pełni. W tym czasie bawią się nie tylko dorośli, ale przede wszystkim dzieci. Dziś swoją zabawę choinkową miały przedszkolaki z MP4. Każde dziecko wcieliło się w ulubioną postać. Na parkiecie dominowały stroje: księżniczek, aniołków, kowbojów i wróżek, a nad całością czuwali policjanci i szeryfowie.

W trakcie imprezy przybył długo wyczekiwany Mikołaj, który przyniósł wszystkim słodkie prezenty i bawił się wspólnie z przedszkolakami. Podczas zabawy, wzorem lat ubiegłych, zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia.

Tańce trwały do obiadu i nawet najmłodsze dzieci nie wykazywały zmęczenia. Wszyscy bawili się doskonale i uczestniczyli z wielką ochotą we wspólnych tańcach i korowodach. Powodzeniem cieszyły się zabawy taneczne, takie jak „pociąg”, czy „kaczuszki”, bez których nie byłoby udanego balu. Mury przedszkola tego dnia wypełniła wspaniała muzyka oraz śmiech rozpromienionych i szczęśliwych dzieci.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć oraz krótki film z dzisiejszej imprezy przedszkolaków w MP4.ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: