REKLAMA:

3-letni Staś czeka na 1% twojego podatku

społeczeństwo
09.01.2018 r., godz. 04.00
3-letni Staś Kraszewski z Zambrowa to kolejna osoba, na której leczenie warto przekazać 1% podatku za miniony rok.

Trwa kampania podatkowa za 2017 r. Każdy może zdecydować, na rzecz jakiej organizacji pożytku publicznego chce przekazać w zeznaniu PIT 1% swojego podatku. W ramach cyklu artykułów „Przekaż 1% podatku” prezentujemy osoby i instytucje z Zambrowa i okolic, na rzecz których można przekazywać część swojego podatku.

Tym razem zachęcamy do pomocy 3-letniemu mieszkańcowi Zambrowa Stasiowi Kraszewskiemu. W maju ubiegłego roku u chłopca zdiagnozowano autyzm. Jego rodzice są na początku drogi do terapii i wykonania szeregu badań. Niestety, potrzebne są na to spore środki finansowe.

- „Będziemy wdzięczni za każdy oddany 1% w walce o zdrowie naszego synka. Wszystkim darczyńcom gorąco dziękujemy.” - mówią rodzice chłopca.

Staś jest podopiecznym Fundacji „Jaś i Małgosia”. Chcąc przekazać 1% swojego podatku na rzecz 3-letniego chłopca, wystarczy w oświadczeniu o uzyskanych dochodach za rok 2017 składanym w urzędzie skarbowym, w rubryce przeznaczonej do wskazania organizacji pożytku publicznego, wpisać KRS 0000127075, z dopiskiem cel szczegółowy: #2567 Stanisław Kraszewski. Nic więcej robić nie trzeba. Urząd skarbowy przekaże w naszym imieniu niezbędne środki na konto wskazanej przez nas organizacji.

Osoby, które chciałyby wspomóc rodziców Stasia dodatkową dobrowolną wpłatą, mogą dokonać darowizny przelewając pieniądze na konto Fundacji:

FUNDACJA „Jaś i Małgosia”
nr konta: 88 1240 2539 1111 0010 2766 0745
z dopiskiem: #2567 Stanisław Kraszewski
Jeżeli jesteś z Zambrowa lub powiatu zambrowskiego i w rodzinie masz chorą osobę, która jest podopieczną fundacji mającej status organizacji pożytku publicznego i można na rehabilitację tej osoby przekazywać 1% podatku w ramach kampanii PIT, zgłoś się do redakcji Portalu Zambrow.org (osobiście, telefonicznie lub wysyłając e-mail). Nie odmówimy żadnej potrzebującej osobie ani organizacji.

W kolejnych artykułach z cyklu „Przekaż 1% podatku” będziemy prezentować stowarzyszenia i prywatne osoby potrzebujące pomocy z Zambrowa i powiatu zambrowskiego, na rzecz których można przekazywać część swojego podatku. Warto poznać potrzeby lokalne i wesprzeć tych, którzy żyją blisko nas.
ŁC


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: