REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
27.12.2017 r., godz. 11.05
Pięć sesji gmin z terenu powiatu zambrowskiego, spotkanie z podróżnikami oraz Sylwester pod gwiazdami 2017. To wszystko czeka na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


29 grudnia (piątek)
Spotkanie z podróżnikami pt. „Co w trawie piszczy – czyli Wazungu wśród baobabów i akacji”. Bohaterami będą: Agnieszka Zenczewska i Marek Pasternak. Początek o godz. 17:00 w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy alei Wojska Polskiego 25 w Zambrowie. Wstęp wolny.

***

31 grudnia (niedziela)
Sylwester pod gwiazdami 2017 organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie, pod patronatem Burmistrza Miasta Zambrów. Na scenie zaprezentują się trzy zespoły wykonujące muzykę taneczną. Więcej szczegółów - >>TUTAJ<<.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


29 grudnia (piątek)
Radni czterech gmin z terenu powiatu zambrowskiego podczas obrad swoich rad pochylą się nad projektami uchwał dotyczących budżetów na rok 2018. Na godz. 9:00 zaplanowano sesje w Szumowie i Rutkach Kossakach. O godz. 10:00 rozpoczną się obrady w Kołakach, natomiast o 11:30 spotkają się radni miejscy. W piątek o godz. 10:00 obradować będą również radni Gminy Zambrów, którzy rozpatrzą jedynie projekt uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Zambrów. Przypominamy, że obrady są jawne i każdy może w nich uczestniczyć. 
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: