REKLAMA:

BMW zatrzymało się na barierce [foto]

policja
24.12.2017 r., godz. 12.50
fot. OSP Szumowo
Przed zjazdem ze skarpy osobowe bmw uchroniła barierka zabezpieczająca. To pierwsze zdarzenie na nowo otwartym odcinku S8 granica województw - obwodnica Zambrowa.

W piątek wieczorem, przed świętami udostępnione zostały obie jezdnie wybudowanego odcinka drogi ekspresowej S8 obwodnica Zambrowa - granica województwa, a już następnego dnia w sobotę, 23 grudnia około godziny 13:00 doszło tam do niebezpiecznego incydentu.

Zdarzenie miało miejsce podczas manewru wyprzedzania. Samochód ciężarowy wyprzedziwszy osobowe bmw Z1 na białostockich numerach rejestracyjnych, zbyt szybko zjechał na prawy pas, zmuszając tym samym osobówkę do nagłego hamowania. 39-letni kierowca bmw starał się gwałtownie zredukować prędkość pojazdu, przez co wylądował na barierkach zabezpieczających jezdnię. Ciężarówka oddaliła się z miejsca zdarzenia.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca bmw był trzeźwy.

Warto dodać, że warunki atmosferyczne w tym czasie nie były sprzyjające. Opady śniegu znacznie utrudniały widoczność, a śliska nawierzchnia znacząco wydłużała długość hamowania. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności, zwłaszcza w tym „gorącym” przedświątecznym czasie.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: