REKLAMA:

Potrącenie na przejściu dla pieszych [foto]

policja
23.12.2017 r., godz. 21.00
Do potrącenia pieszego doszło na oświetlonym i oznakowanym przejściu dla pieszych na jednej z ulic w Zambrowie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do potrącenia 41-letniego mieszkańca naszego miasta doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Mazowieckiej w Zambrowie, nieopodal budynku Zarządu Mienia Komunalnego. Około godziny 17:40 jadący od strony Woli Zambrowskiej osobowym audi80 mieszkaniec Łomży prawdopodobnie nie zauważył przechodzącego przez jezdnię mężczyzny. Kierowca auta był trzeźwy.

Jak udało nam się dowiedzieć, pieszego przewieziono do łomżyńskiego szpitala. Jego życiu na tę chwilę nie zagraża niebezpieczeństwo.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia bada zambrowska policja.

Apelujemy do wszystkich kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, zwłaszcza w tym „gorącym” przedświątecznym okresie. Piesi – pamiętajcie: nawet jeśli przejście na jezdni jest oświetlone, to zmrok, ciemne ubrania i brak elementów odblaskowych sprawiają, że z dalszej odległości możecie być niewidoczni dla kierowców.

RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: