REKLAMA:

Kolizja na skrzyżowaniu w centrum miasta. Nie działała sygnalizacja świetlna [video]

policja
22.12.2017 r., godz. 12.10
Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu w centrum Zambrowa nie działała, gdy doszło tam do kolizji dwóch osobówek. Zobacz film z miejsca zdarzenia.

Wczoraj popołudniu na skrzyżowaniu ulic Białostockiej, Piłsudskiego i Sadowej w Zambrowie doszło do kolizji drogowej dwóch samochodów osobowych. Zwykle ruch kierowany jest tam przez sygnalizację świetlną, ale w momencie zdarzenia była ona wyłączona.

Wszystko wskazuje na to, że winę za kolizję ponosi kierujący pojazdem, który wyjeżdżając z podporządkowanej ul. Piłsudskiego w kierunku ul. Sadowej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ul. Białostocką w kierunku placu Sikorskiego kierowcy drugiej osobówki. Całe zdarzenie zarejestrowała nasza kamera online.

Na nagraniu widać, że ze względu na ograniczoną widoczność przez jadący obok autobus, kierowca pojazdu jadącego ul. Białostocką zobaczył wyjeżdżający z lewej strony samochód w ostatniej chwili. W związku z tym praktycznie nie miał on szans na jakąkolwiek reakcję i uderzył w jego prawy bok.

Poniżej publikujemy nagranie opisywanej kolizji.


ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: