REKLAMA:

Od dziś ferie świąteczne w szkołach

świąteczne
23.12.2017 r., godz. 11.00
Rozpoczęła się świąteczna przerwa w szkołach. Uczniowie i nauczyciele mają 10 dni wolnego.

Dzisiaj, 23 grudnia we wszystkich szkołach rozpoczęła się zimowa przerwa świąteczna. Na wypoczynek uczniowie i nauczyciele mają 10 dni. Do szkoły wszyscy wracają dopiero po Nowym Roku, we wtorek 2 stycznia.

Czas wolny od szkoły z całą pewnością wielu uczniów wykorzysta do tego, aby w końcu móc się wyspać. Zapewne królem rozrywek w domach będzie komputer i Internet. Warto jednak pamiętać o aktywnych formach wypoczynku.

Mieszkańcy Zambrowa i okolic będą mogli skorzystać z Pływalni Miejskiej „Delfin”. Do dyspozycji będą baseny, zjeżdżalnie, jacuzzi oraz sauny. Harmonogram pracy pływalni na okres przerwy świątecznej możecie znaleźć >>TUTAJ<<.

Alternatywą na spędzenie wolnego czasu w domu może okazać się również zambrowskie kino. W repertuarze na okres przerwy międzyświątecznej przygotowano dwa filmy: „Pierwsza gwiazdka” i „Pomiędzy nami górami”. Opisy i zwiastuny tych filmów znajdziecie >>TUTAJ<<.

W tym okresie Miejska Biblioteka Publiczna w Zambrowie organizuje spotkanie z dwójką podróżników: Agnieszką Zenczewską i Markiem Pasternakiem. Więcej informacji - >>TUTAJ<<.

Dla osób, które nie mają planów na spędzenie ostatniego dnia 2017 rok, Miejski Ośrodek Kultury przygotował „Sylwestra pod gwiazdami”. Na zambrowskiej scenie wystąpią trzy zespoły wykonujące muzykę taneczną. Szczegóły >>TUTAJ<<.

W trakcie świątecznej przerwy zachęcamy także do zabaw na świeżym powietrzu. Jeżeli aura zimowa dopisze będzie można zająć się lepieniem bałwana czy też rzucaniem śnieżkami. Po godzinach spędzonych za świątecznymi stołami każdemu polecamy długie spacery. Aktywny wypoczynek pomoże wszystkim spalić dodatkowe kalorie.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: