REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
20.12.2017 r., godz. 17.00
Wigilia dla osób samotnych, spotkanie z podróżnikami oraz sylwester pod gwiazdami. To atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE

29 grudnia (piątek)
Spotkanie z podróżnikami pt. „Co w trawie piszczy – czyli Wazungu wśród baobabów i akacji”. Bohaterami będą: Agnieszka Zenczewska i Marek Pasternak. Początek o godz. 17:00 w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy alei Wojska Polskiego 25 w Zambrowie. Wstęp wolny.

***

31 grudnia (niedziela)
Sylwester pod gwiazdami 2017 organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie, pod patronatem Burmistrza Miasta Zambrów. Na scenie zaprezentują się trzy zespoły wykonujące muzykę taneczną. Więcej szczegółów - >>TUTAJ<<.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


22 grudnia (piątek)
Wigilia dla osób samotnych, starszych i znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej organizowana przez Ośrodek Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie. Na stołach znajdą się tradycyjne potrawy wigilijne: kapusta z grzybami, pierogi, barszcz czerwony, a także śledź. Początek o godz. 14:00. Więcej informacji - >>TUTAJ<<.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: