REKLAMA:

„Opłatek” pracowników KRUS w Zambrowie

świąteczne
20.12.2017 r., godz. 14.00
Wspólna modlitwa, życzenia, dzielenie się opłatkiem oraz wieczerza wigilijna. Tak wyglądało spotkanie opłatkowe pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówki Terenowej w Zambrowie.

Wczoraj odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówki Terenowej w Zambrowie. Na zaproszenie kierownictwa placówki Andrzeja Grudzińskiego i Janusza Okurowskiego w uroczystości uczestniczyli: ks. bp Tadeusz Bronakowski, poseł na Sejm RP Lech Antoni Kołakowski, ks. dziekan Jerzy Samsel, oraz dyrektor Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie Adam Niebrzydowski.

Na wstępie kierownik Andrzej Grudziński przywitał wszystkich zgromadzonych, dokonując jednocześnie podsumowania mijającego roku. W dalszej części głos zabrał poseł Lech Antoni Kołakowski, który dziękował pracownikom KRUS za pracę na rzecz polskiej wsi. Podkreślił, że instytucja, jaką jest KRUS, wydatnie sprzyja zjawiskom o charakterze społecznym i ekonomicznym.

Ksiądz Biskup Tadeusz Bronakowski przybliżył i wskazał najważniejsze akcenty zbliżających się świąt, cytując słowa jednego z wierszy ks. Jana Twardowskiego. Natomiast ksiądz dziekan Jerzy Samsel odczytał fragment Pisma Świętego i w krótkich słowach modlitwy pobłogosławił opłatki świąteczne i potrawy wigilijne.

Wszyscy zebrani dzieląc się opłatkiem składali sobie życzenia zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt i pomyślności w nowym 2018 roku. Spotkanie opłatkowe stało się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: