REKLAMA:

Świąteczne kolędowanie w MP4 [foto]

edukacja
19.12.2017 r., godz. 12.00
"Przybieżeli do Betlejem", "Lulajże, Jezuniu", "Gdy się Chrystus Rodzi" - te i inne znane kolędy i utwory świąteczne śpiewały dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 4 podczas wspólnego kolędowania.

Z racji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia w Miejskim Przedszkolu Nr 4 „Biedronki” od tygodnia organizowane są spotkania wigilijne dla dzieci z poszczególnych grup. Dzisiaj, 19 grudnia dyrekcja przedszkola zorganizowała wspólne kolędowanie, w którym uczestniczyły wszystkie przedszkolaki.

Spotkanie bożonarodzeniowe rozpoczęło się od jasełek w wykonaniu grupy czterolatków. Świąteczne przedstawienie miało tradycyjną formę. Dzieci wcieliły się w postacie Świętej Rodziny, aniołów, trzech króli oraz pastuszków.

Następnie przedszkolaki z wszystkich grup głośno śpiewały znane polskie kolędy i utwory świąteczne. Wśród nich znalazły się m.in.: „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże, Jezuniu”, „Gdy się Chrystus Rodzi”. Ponadto niektóre grupy recytowały wierszyki o tematyce Świąt Bożego Narodzenia.

Na zakończenie był czas składania życzeń. Ciepłe słowa płynęły zarówno od wychowawców, jaki i od chętnych dzieci ze wszystkich grup wiekowych.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: